KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15306342

nr 1530 6342

Paul Riessen. Signerad, daterad 82. Olja på duk, komposition, 38x38 cm, yttermått inklusive ram: 40x40 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 mars 2023
kl 19:56:18